Juvelierizstrādājumi Aprīkojums Aksesuāri

Vairumtirdzniecības firma Untums darbojas kopš 1994.gada un piedāvā šādus produktus: Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunākajām juvelierizstrādājumu modes tendencēm un stilam un cenšamies atjaunot sortimentu vismaz reizi 2-3 mēnešos.

Mēs praktizējam individuālu pieeju klientam un esam gatavi dalīties savā darbības laikā uzkrātajā pieredzē. Saprotam, ka mūsu klientiem nav viegli nodrošināt teicamus pārdošanas apjomus, tāpēc mēs pēc klienta vēlēšanās sniedzam konsultācijas sortimenta veidošanā.

Ja Jūs plānojat atvērt jaunu juvelierizstrādājumu veikalu, mēs varam uzstādīt visu nepieciešamo aprīkojumu un piemeklēt sortimentu, kas atbilst tieši Jūsu veikala darbības specifikai.

Priekšrocības, ko sniedz sadarbība ar mums, novērtējuši jau vairāk kā 170 pastāvīgie klienti - juvelierizstrādājumu veikali un internet-veikali. Mēs sadarbojamies ar veikaliem dažādās Latvijas pilsētās, kā arī ar Lietuvas un Igaunijas firmām, kas nodarbojas ar juvelierizstrādājumu tirdzniecību.

Protams, mēs vienmēr ar prieku gaidām klientus mūsu birojā Rīgā, Zvaigžņu ielā 21 – 1/2.

Informācija
privātpersonām


Firma Untums nodarbojas ar vairumtirdzniecību un neapkalpo privātpersonas.

Tomēr, jūs tagad varat izmantot internetveikalu Vitreum.lv kuru apkalpo mūsu meitas mazumfirma.


Informācija internet-veikaliem

Mēs nodrošinam atlikumu failu CSV&XML-formatā tiem mūsu klientiem, kuriem ir interneta-veikals. Lai kļūtu par mūsu klientu ir nepieciešams:
  1. Reģistrēties
  2. Parakstīt līgumu
  3. Saņēmt līcensi Valsts Proves Birojā.

 

 

 

Jauniem klientiem:
Pirkuma līgums

 
Mūsu partneri:
partners