LV | LT | RU | DE | EN

Sākums •  Kontakti •  Kontaktforma
 
Sudraba un zelta juvelierizstrādājumi Aprīkojums juvelierizstrādājumu veikaliem Aksesuāri juvelierizstrādājumiem
   ielogoties
Jauna lietotāja reģistrācija
 

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

Vairumtirdzniecības firma Untums darbojas kopš 1994.gada un piedāvā šādus produktus: Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunākajām juvelierizstrādājumu modes tendencēm un stilam un cenšamies atjaunot sortimentu vismaz reizi 2-3 mēnešos.

Mēs praktizējam individuālu pieeju klientam un esam gatavi dalīties savā darbības laikā uzkrātajā pieredzē. Saprotam, ka mūsu klientiem nav viegli nodrošināt teicamus pārdošanas apjomus, tāpēc mēs pēc klienta vēlēšanās sniedzam konsultācijas sortimenta veidošanā.

Ja Jūs plānojat atvērt jaunu juvelierizstrādājumu veikalu, mēs varam uzstādīt visu nepieciešamo aprīkojumu un piemeklēt sortimentu, kas atbilst tieši Jūsu veikala darbības specifikai.

Priekšrocības, ko sniedz sadarbība ar mums, novērtējuši jau vairāk kā 100 pastāvīgie klienti: juvelierizstrādājumu veikali, lombardi, tetovēšanas saloni. Mēs sadarbojamies ar veikaliem dažādās Latvijas pilsētās, kā arī ar Lietuvas un Igaunijas firmām, kas nodarbojas ar juvelierizstrādājumu tirdzniecību.

Mūsdienās frāze „laiks ir nauda” ir īpaši aktuāla. Mūsu klientu ērtībai esam izstrādājuši unikālu sistēmu juvelierizstrādājumu pasūtīšanai vairumā, izmantojot internetu. Tagad klientiem nav jābrauc uz mūsu biroju, lai izvēlētos sortimentu – viss pieejams katalogā mūsu mājas lapā! Šo pakalpojumu īpaši iecienījuši mūsu klienti Latvijas reģionos un kaimiņvalstīs. Lai izmantotu priekšrocības, ko sniedz darbs ar attālināto produktu katalogu, jāpiereģistrējas un jāsaņem lietotāja vārdu un paroli, kas nepieciešams, lai pieslēgtos sistēmai.

Protams, mēs vienmēr ar prieku gaidām klientus mūsu birojā Rīgā, Zvaigžņu ielā 21 – 1/2.

Informācija
privātpersonām


Firma Untums nodarbojas ar vairumtirdzniecību un neapkalpo privātpersonas.

Tomēr, jūs tagad varat izmantot internetveikalu Vitreum.lv kuru apkalpo mūsu meitas mazumfirma.


 

 

 

Jauniem klientiem:
Pirkuma līgums

 
Zvaigžņu iela 21-1/2, Rīga; tālr./fakss: (371) 67299808 | Kā mūs atrast